خدمات پوست خشک و خیلی خشک (تغذیه)

برای تمام افراد با پوست خشک تا خیلی خشک که در جستجوی درمانی مغذی و ترمیم کننده بوده خواهان آرامش، لطافت،نرمی و شفافیت در پوست خود هستند.

نتیجه:

از همان اولین جلسه درمانی پوست به طور عمیق تغذیه و آبرسانی شده ، نرمی و لطافت قوی و ماندگاری در آن به وجود می آید.

مکانیسم خودکار دفاعی پوست به حال طبیعی باز میگردد. 

جلسات درمانی : 12-6 جلسه یکبار در هفته 

جلسات نگهدارنده: ماهی یک بار

زیبایی پوست | تالگو

ما باید به دنبال مواد فعالی برای تغذیه پوست در هر فصلی به خصوص فصل زمستان باشیم.

ما باید به دنبال مواد فعالی که غنی از اسیدهای چرب امگا 3 و امگا 6 هستند باشیم.

امگا 3 و امگا 6

امگا 3 و امگا 6 اسیدهای چربی هستند که نقش اساسی در بدن ایفا می کنند. بدن انسان برای انجام فعالیت های حیاتی خود به آنها نیاز دارد و خود قادر به ساختن آنها نمیباشد.

آزمایشات بالینی به خوبی مضرات کمبود اسیدهای چرب پایه (EFA ) را در بدن نشان می دهد :

  • پوست خاصیت کشسانی ، نرمی و لطافت خود را از دست می دهد.
  • پوسته پوسته شدن پوست شدیدتر می شود.
  • سیستم سد دفاعی پوست دستخوش تغییر می گردد.
  • زخم های ایجاد شده در مدت زمان طولانی ترمیم می شوند.

امگا 3 

این ماده نقش اساسی در غشای سلولی،فرایندهای شیمیایی بدن مانند حفظ خاصیت الاستینه رگ ها ، ایمنی بدن ، واکنش های ضدالتهابی و بهبود رطوبت رسانی در سطح پوست به عنوان عامل کاهنده روند پیری پوست دارد.

امگا 6

کمبود این اسید چرب در بدن منجر به اختلال در سیستم سد دفاعی پوست شده ، انتقال رطوبت در لایه های اپیدرم کاهش یافته  ساختار  مولکول های سرامیدی ( چربی ) پوست دستخوش تغییر میشود.

مسئله ای که در زمستان بسیار بیشتر از تابستان باید مورد توجه قرار بگیرد محافظت پوست می باشد. شرایط نامساعد آب و هوایی و در کنار آن از بین رفتن لایه ی سطحی محافظ پوست ( از بین رفتن مقاومت پوست ) و همچنین از بین رفتن میزان پیوستگی سلولها به هم باعث ایجاد احساس ناراحتی ، کشیدگی ، خشکی و حساسیت در پوست می شود. در نتیجه تقویت عملکرد محافظتی پوست (استحکام بخشی به پوست ) به کمک محصولات مراقبت پوست مغذی و غنی که شامل مواد التیام بخش و ترمیم کننده نیز می باشند، در طول زمستان بسیار مهم و حیاتی است .

محصولات مرتبط با پوست خشک و خیلی خشک (مغذی )

تالگو برای حل این مشکل ابتدا یک کرم ماسک غنی مانند کرم ماسک مغذی برای محافظت و ترمیم و آرامش بخشی به پوست های آسیب پذیر پیشنهاد می دهد که سرشار از اسیدهای چرب اساسی مانند امگا 3 ، امگا 6 و روغن ها و موم ها و کره های گیاهی مغذی می باشد. بنابراین این محصول باعث آبرسانی و تغذیه رسانی عمیق پوست می شود.

زیبایی تالگو

محصول دوم پیشنهادی تالگو کنستانتره آرامش بخش می باشد. این کنستانتره که با رشته های ترکیبی چربی و آمینو اسید غنی شده است به متعادل سازی حساسیت های پوستی کمک کرده و باعث استحکام و التیام پوست می شود.

زیبایی پوست تالگو

آخرین و مهم ترین محصولی که تالگو برای مقابله با سرما و خشکی هوا در این فصل پیشنهاد می دهد کرم آرامش بخش و مغذی می باشد. استفاده از این محصولات مغذی که دوست و همراه شما در برابر سرما و خشکی هوای زمستان هستند، باعث تقویت روند مراقبت پوست شما و مبارزه با تاثیرات منفی هوای ماه های سرد سال بر پوست می شوند.

شی باتر ، امگا 3 ، امگا 6 ، برای پوست شما عناصر اساسی را فراهم میکنند. در نتیجه به شما این اطمینان را می دهیم که با استفاده از این محصولات، پوستی نرم ، انعطاف پذیر و بدون خشکی و کشیدگی خواهید داشت .

زیبایی تالگو

ماساژ دست ها با کرم مغذی دست 

یکی از نواحی ای که روزانه در معرض استرس و فشار هستند دست ها می باشند که نیاز به آرامش و راحتی دارند. شما می توانید تاثیر تمام ماساژهای حرفه ای تالگو (مانند حرکات کششی ، ضربه ای و جذبی ) را به کمک ماده مغذی موجود در این کرم به نام Cold Cream Marine برای دست های خود افزایش داده و حفاظتی فوق العاده که باعث تغذیه و ترمیم آن ها میشود و برای پوست دستتان فراهم کنید.

زیبای پوست تالگو

ماساژ پاها با کرم مغذی پا

پاها محل اتصال اصلی جسم به زمین بوده و در جذب و گردش انرژی نقش دارند. ماساژ پاها باعث ایجاد سلامتی و تسکین ، آرامش و رهاسازی از تنش های سیستم عصبی می شود. ماساژ پاها با کرم نرم و بسیار مغذی پای تالگو بهترین راه برای ترمیم و آرامش بخشیدن به پاهاست.

مراقبت پوست | تالگو

کرم مغذی بدن

این محصول با بافت کرمی ، تولید چربی های اساسی و مورد نیاز پوست را تحریک و تقویت کرده ، پوست های خشک و آسیب دیده را بازسازی میکند،لایه محافظ سطح پوست را ترمیم کرده و به پوست آرامش و لطافت می بخشد.

این کرم را به تعداد دفعات مورد نیاز در روز استفاده کنید. استفاده از این کرم به خصوص برای نواحی خشک پوست مثل زانوها و آرنج و در فصل زمستان توصیه می شود.

محصولات تالگو

اسکراب بدن

برای تمام انواع پوست ها، حتی پوست های حساس این اسکراب با بافت کرمی و آرامش بخش خود ، پوست را به آرامی لایه برداری می کند. پوست شما متعادل شده ، نرم و صاف می گردد. هفته ای یک الی دو بار استفاده کنید. بیشتر روی قسمت هایی که پوستی زبر و خشن دارند (آرنج ، زانوها و پاشنه ی پا )

کرم اسکراپ | تالگو

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *