مراقبت ضد لک و روشن کنندگی
یکی از معضلات شایع که زیبایی را به شدت تحت تاثیر قرارداده و به اشکال مختلف بروز می کند و خصوصا طی سال های اخیر نمود بیشتری پیدا کرده است بروز و پیدایش تیرگی ها و لک های قهوه ای پوست می باشد .

باتوجه به موارد یاد شده و تاثیرات منفی هایپر پیگمنتاسیون و لک های ناشی از آن بر زیبایی پوست لابراتورهای تالگو به عنوان واحد پیشرو در تولید فرآورده های مراقبت از پوست، برای اولین بار در دنیا گروه تخصصی و تکمیلی محصولات روشن کننده پوست تالگو clear expert محصولات را با فرمولاسیون نوین، تخصصی و پیشرفته جهت کاهش اختلالات پیگمنتاسیونی و لک های پوستی ناشی از آن ارائه کرده است.

استفاده همزمان از فرآورده های روشن کننده و ضد لک مطابق روش توصیه شده ذیل، علاوه بر رفع لک های قهوه ای و تیره، اختلالات رنگدانه ای ناشی از افزایش سن، تغییرات هورمونی استفاده از برخی داروها و تابش نور خورشید بر پوست ، به از بین رفتن لک های ایجاد شده در برخی بیماری های پوستی نظیر ملاسما، لنتیگو، کک و مک و نیز لک های پوستی ناشی از لیزردرمانی، اپیلاسیون و لایه برداری کمک شایانی می نماید. مواد موثر موجود در این فرآورده همچنین با تحریک سنتز، الاستین خاصیت ارتجاعی پوست را بهبود بخشیده و علاوه بر رفع چین و چروک های سطحی پوست با داشتن ترکیبات مرطوب کننده سبب حفظ و افزایش مورد نیاز پوست می شوند.

آیا می دانید رنگ پوست کدر و تیره و لک های قهوه ای شما را از آنچه هستید پیرتر نشان می دهد؟

اشعه ماوراء بنفش نور خورشید، تغییرات هورمونی، افزایش سن، بارداری، مصرف برخی داروها و قرص ضد بارداری، لیزر، التهابات پوستی، استفاده از مواد آرایشی و فرآورده هایی که نسبت به نور حساس هستند، آلودگی های زیست محیطی و لک های جوش از عوامل اصلی بروز تیرگی پوست و ایجاد لک می باشد.

گام اول: پاک کنندگی پوست

گام دوم: از بین بردن تدریجی و موثر لک های قهوه ای پوست

گام سوم: سرعت بخشیدن به اثر روشن کنندگی

گام چهارم: دستیابی به پوستی روشن، درخشان و صاف

گام پنجم: محافظت کامل در برابر اثرات زیان بار خورشید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *