معرفی کرم های ضد چروک ویژه بالای ۴۰ سال

خاصیت درمانی سرم جوانسازی پوست لومینس را بیشتر بشناسید
کرم ضد چروک اینستنتلی ایجلس
با افزایش سن میزان کلاژن سازی در پوست کاهش می یابد. افراد پس از ۳۰ سالگی سالانه ۱ درصد از کلاژن موجود در پوستشان را از دست می دهند. این میزان پس از ۴۰ سالگی تشدید می شود.

کلاژن ها رشته های ساختاری پروتئینی هستند که در لایه میانی پوست بین سلول ها وجود دارند. کلاژن ها به همراه الاستین در تمام پوست گسترده شده اند و شبکه ای بزرگ را پدید می آورند. این شبکه پروتئینی باعث می شود تا لایه های پوستی روی هم نیفتند و پوست حالت ارتجاعی داشته باشد. بدین ترتیب پوست دچار چین و چروک نمی شود.

پروتئین ها از آمینواسیدها تشکیل شده اند. آمینو اسیدها برای تشکیل پروتئین ها با یکدیگر پیوند تشکیل می دهند که این پیوندها پیوندهای پپتیدی نام دارند. چند آمینو اسید با هم پپتید را تشکیل می دهند. پپتیدها از جنس پروتئین ها هستند و می توانند بعدا به پروتئین تبدیل شوند.

پروتئین ها کارهای بسیاری در بدن انجام می دهند. بسیاری از فعالیت های درون بدن به وسیله آنزیم ها انجام می شوند. آنزیم ها با پروتئین سازی بسیاری از عملکردهای بدن را انجام می دهند. آنزیم ها نیز خود از جنس پروتئین هستند.

پروتئین های موجود در پوست
در پوست نیز پروتئین ها مسئول انجام دادن کارهای زیادی برای سلامت پوست می باشند. برخی سلول های پوستی مانند ملانوسیت ها با کمک آنزیم ها پروتئین هایی را می سازند که برای سلامت و جوانی پوست مفید اند.

اما با بالا رفتن سن این پروتئین سازی ها در پوست دچار اختلال می شوند. بدین ترتیب پوست دچار عوارض پیری می شود.

مقابله با پیری پوست
افراد برای مقابله با پیری پوست اقدامات زیادی انجام می دهند. از جراحی ها گرفته تا استفاده از روش های دستگاهی مانند لیزر. برخی دیگر نیز از روش هایی مانند تزریق بوتاکس و یا تزریق ژل استفاده می کنند. اما زمانی که سن از ۴۰ سالگی گذشت و چین و چروک ها با عمقی خاص پدیدار شدند باید از روش های خاصی استفاده کرد. یکی از مهمترین این روش ها استفاده از محصولاتی مانند کرم های ضد چروک ویژه بالای ۴۰ سالگی است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *