انرژی لیفت تالگو – درمانی که به یاری مراقبت های ضد پیری تالگو می آید
انرژی لیفت تالگو درمانی برای لیفت صورت بر پایه ماساژ می باشد. این ماساژ توسط یک پزشک جراح زیبایی مشهور آمریکایی و یک متخصص زیبایی فرانسوی که هر دو علاقه بسیاری به یافتن یک راه حل جایگزین برای جراحی های زیبایی داشتند ابداع شد. بعدها تالگو این تکنیک ماساژ را به وسیله ادغام و ترکیب آن با درمان خود توسعه داد.
استفاده از سرم اکسپشنال تالگو به دلیل وجود هورمون های جلبک طبیعی به عنوان بخشی از این ماساژ باعث می شود نتایج بسیار چشمگیرتری حاصل شود. سرم اکسپشنال تالگو باعث تحریک و بهبود تولید هیالورونیک اسید و کلاژن می شود و به همین سبب می تواند با تمام علایم پیری و لکه های ناشی از افزایش سن مبارزه کند. همچنین این سرم باعث کاهش چروک ها، استحکام و لیفت پوست می شود.
انرژی لیفت تالگو یک تکنیک کاملا تخصصی است که تمام ماهیچه های صورت را درگیر می کند. این متد نیازمند سطح بسیار بالایی از مهارت بوده و تنها باید توسط متخصصان آموزش دیده و مورد تایید تالگو انجام شود. نتیجه این ماساژ ، لیفت صورت به شکل دستی ( بدون دستگاه ) با تاثیری بی نظیر و دوام طولانیست. تنها در 6 تا 12 جلسه، خطوط چهره از لایه های درونی فرم دهی می شوند، ساختار صورت استحکام و فرم مطلوب خود را باز می یابد و رنگ پوست شفاف می شود.
انرژی لیفت تالگو یک ماساژ فرم دهی عمقی است که با تحریک های دستی سریع و پی در پی به منظور بازگرداندن استحکام و قوام پوست، ماهیچه های صورت را مورد هدف قرار می دهد.
اگر این تکنیک درست انجام شود، ماهیچه ها انرژی تولید می کنند که این انرژی موجب تقویت گردش خون، اکسیژن رسانی بهتر و افزایش انتقال مواد مغذی در خون می شود. ماهیچه هایی که بهتر تغذیه شده باشند پارامترهای طبیعی خود یعنی استحکام ، انعطاف و الاستیسیته را باز می یابند.

ماسک اکسپشنال تالگو محصولی بی نظیر با تاثیری شبیه به ” پوست دوم ” ، تشکیل شده از سلولز زیستی ( بیوسلولز) با هورمون های جلبک طبیعی است که خاصیت آبرسانی قوی ، التیام بخشی و لیفت دارد. این ماسک کاملا طبیعی بعد از ماساژ عمقی انرژی لیفت تالگو روی پوست گذاشته می شود:
5 نوار که تمام صورت و گردن را می پوشانند و تمام خطوط و قسمت های مختلف صورت را مانند یک پوست دوم به آرامی و ملایمت پوشش می دهند.
انرژی لیفت تالگو متابولیسم پوست را تحریک و تقویت می کند: فیبروبلاست ها کلاژن و الاستین بیشتری تولید می کنند، پوست لطافت و استحکام خود را باز می یابد، چروک ها کاهش می یابند و رنگ پوست شفاف و درخشان می شود.
شما از نتیجه این درمان تالگو کاملا شگفت زده خواهید شد !

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *